0

۲۹ مدل جای لوازم آرایش [ رومیزی و ایستاده ] استند لوازم آرایشی مدرن

استند جای لوازم آرایش
بازدید 15292

بسیاری از خانم ها با مشکل نامرتب بودن و یا گم شدن لوازم آرایشی خود دست و پنجه نرم می کنند . آن ها ممکن است ساعت ها وقت تلف کنند تا ریمل خود را در کشوی میز پیدا کنند . خرید استند لوازم آرایشی راهکاری است که شما را از این مشکل خلاص می کند . استند لوازم آرایشی یا جای لوازم آرایش در حقیقت وسیله ای کاربردی و مفید است که کمک می کند تا از این شلختگی و شلوغی نجات پیدا کنید . مازاد بر این استند ها سبب می شوند تا استفاده ای بهینه تر از لوازم آرایشی خود داشته باشید .  اما نکته ی ماجرا این است که اگر نتوانید گزینه مناسبی را هم انتخاب نمایید به احتمال زیاد این بی نظمی بیشتر خواهد شد . برای اینکه بتوانید یک انتخاب دست و مناسب داشته باشید می بایست نکات ویژه ای را در نظر بگیرید که ما در این متن به خوبی آن ها را به شما معرفی می کنیم .

نکات مهم در خرید استند لوازم آرایشی

برای خرید استند های لوزام آرایشی می بایست نکات زیادی را رعایت نمایید چرا که این محصولات همانند لوازم آرایشی تنوع بسیار زیادی دارند .

 

از مهم ترین شاخصه هایی که می بایست در حین خرید این محصول به آن توجه نمایید جنس استند می باشد. استند لوازم آرایشی از مواد مختلفی از جمله پلاستیک ، اکرلیک ، ام دی اف ، شیشه و… ساخته می شود. عموم مردم جنس های ام دی اف و اکریلیک آن را بیشتر استفاده می نمایند چرا که دارای طرح های زیباتر ، وزن کمتر و البته قیمت مناسب تری هستند . در کنار این موارد دوام و عمر این محصولات هم نسبت به سایر نمونه ها بیشتر است .

سایز و ابعاد هم از دیگر گزینه هایی است که شما می بایست در حین خرید استند لوازم آرایشی به آن دقت کافی داشته باشید . استند های لوازم آرایشی عموماً در چند سایز کوچک ، متوسط ، بزرگ و ترکیبی به بازار عرضه می شوند . سایز های کوچک این محصول عموماً گنجایش کمی دارند و تعداد محدودی از لوازم آرایشی را در خود جای می دهند . سایز متوسط این محصول گنجایش بیشتری دارد و عموماً می توانند لوازم بیشتری را هم در خود جای دهند و این بهترین گزینه برای خانم ها می باشد . سایز بزرگ استند ها مازاد بر لوازم آرایشی جای اضافی برای پنبه و … را نیز دارد و به همین جهت گزینه ی مناسبی برای آرایشگاه ها ، سالن ها و… به شمار می آید . استند های ترکیبی نه تنها جایگاه کافی برای لوازم آرایشی دارند بلکه یک کشو نیز در بخش تحتانی خود دارند که می توان لوازم دیگر نظیر کلیپس، سنجاق و… را هم درون آن ها قرار دارد و به همین جهت کاربرد بیشتری دارند .

یکی دیگر از فاکتور هایی که می بایست در حین خرید استند ها بدان توجه داشته باشید نوع کاربرد آن می باشد . بسیاری از استند ها برای استفاده در منزل و مصارف عادی تولید می شوند اما در کنار آن ها استند های دیگری هم وجود دارد. استند های تک محصول از جمله استند هایی می باشد که در کنار استند های عادی عرضه می شود و عموما برای استفاده در منزل مناسب نمی باشد. این استند ها عموماً برای قرار دادن یک محصول خاص مانند رژ لب ، ریمل و… استفاده می شود و اغلب در آرایشگاه ها ، فروشگاه ها و یا نمایشگاه های تبلیغاتی استفاده می شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین استند های لوازم آرایشی در بازار ایران

همانگونه که خاطر نشان کردیم استند های لوزام آرایشی دارای تنوع بسیار زیادی هستند و بسیاری از افراد در حین خرید آن ها دچار سردرگمی می شوند . ما مهم ترین فاکتور ها را در خرید این محصولات برای شما ذکر کردیم . حال در ادامه بهترین نمونه های استند لوزام آرایش را هم برای شما گردآوری نموده ایم که شما می توانید با لحاظ کردن فاکتور های یاد شده محصول مورد نظر را خود انتخاب نمایید .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید