قیمت و خرید 26 مدل توستر نان حرفه ای ( بوش، فلر، مولینکس )

قیمت و خرید 26 مدل توستر نان حرفه ای ( بوش، فلر، مولینکس ) خرید ارزان اینترنتی

 • 3 آذر 1399
 • 0 نظر
 • آیتم ایکس

امروزه تمامی ی وسایل های واجب برای آشپزی ابداع و ایجاد شده است به همین علت فعالیت بخش اعظم خانم ها سهل شده‌است و می توانند در کمترین زمان چه بسا درصورتی که شناخت بیشتری با خوراک درست کردن نداشته باشند غذا درست کنند . چنانچه تمامی ی وسایل های ضروری برای درست کردن طعام را در منزل دارید هم اکنون نوبت توستر نان است به طور معمول کلیه ی اشخاص مدام در صبحانه درپی نان تازه و گرم می‌گردند و تناول کردن نان تازه برای صبحانه برای روحیه و تن درستی تن هم موثر می باشد . پس توستر نان به شما کمک متعددی مینماید تنها فعالیت شما درست کردن خمیر برای نان است که به کمک خمیر درست کن هم این فعالیت سهل و آسان میشود . پس برای این که نان درشته و خوشمزه درست فرمایید توصیه ما به کارگیری از توستر نان است .

در صورتیکه اهل میل کردن صبحانه برای آغاز یک صبح دل انگیز می باشید و یا این که رغبت دارید که مدام نان تست گرم در دست داشته باشید , داشتن یک توستر نان برای شما حتمی است . گذشته از خرید یک توستر عالی نیازمند اطلاعات و راهنمایی دقیق برای گزینش شایسته ترین آیتم خرید توستر می‌باشید .

خرید توستر نان

شناخت با اشکال توستر نان

توسترها در گونه های و مدل‌های متفاوتی در بازار مو جود می باشند که دامنه قیمتی آنان فراوان گوناگون است اما توسترهای نان به دو گونه کلی تقسیم می گردند .

توسترهای پاپ آپ

معمولا وقتی که کلمه و واژه توستر به کار برده می گردد مراد همین توسترهای پاپ آپ است , زیرا رایج‌تر از اشکال دیگر توستر می باشند . توستر یکی اسباب و اثاث آشپزخانه است که دارای دو یا این که چهار شکاف در نصیب بالای دستگاه است که نان‌های تست درین شکاف قرار می گیرند . این دستگاه یک اهرم دارااست که بعداز گذاشتن نان درون آن , اهرم را فشار می‌دهید و زمانی نان تست شد , از دستگاه خارج می آید . تعداد درگاه‌های قرارگیری نان درین دستگاه به طور معمول 1 , 2 یا این که 4 عدد است .

بعضی از دستگاه‌های تست تنها برای تست کردن نان‌هایی با مقدار استاندارد پباده سازی شده‌اند , چنانچه بعضی دیگر از این توسترها درگاه‌های قرارگیری نان عریض‌تری دارا هستند که می توانید اشکال دیگر نان مثل نان بربری و سنگک را نیز در آن قرار دهید . توستر یک کدام از اسباب و اثاث مقرون به صرفه آشپزخانه است که به کارگیری از آن سهل وآسان نیز می باشد .

توسترهای کانتر تاپ

توسترهای کانتر تاپ برای تست کردن نان مطلوب می‌باشند , ولی علاوه بر این فعالیت می توانید از این دستگاه استفاده‌های دیگری نیز بکنید . بعضی اشخاص از توسترهای کانتر تاپ تحت عنوان یک جایگزین برای فر استعمال می کنند . صرفا نقص‌ توسترهای کانتر تاپ این است که مصرف برق بالاتری دارا هستند و دوره پخت طعام در آنان بیشتر است . توسترهای کانتر تاپ در آن واحد میتوانند 4 یا این که تعداد بیشتری نان را تست نمایند . در شرایطی‌که خانواده پرجمعیتی دارید , این مدل توستر کار شما‌را راحت‌تر خواهد کرد .

قیمت توستر

ارزش توستر با در نظر گرفتن همه موردها فوق به انضمام اسم و مارک سازنده دستگاه انتخاب می شود . با این وجود یادتان باشد شما سزاوار شایسته ترین ها با هر مقداری مبلغی که برای خرید خویش کنار نهاده اید , میباشید و به همین جهت توصیه میکنیم برای رضایت هرچه بیش تر خویش از خریدی که انجام داده اید صرفا به سراغ فروشگاه های دارای اعتبار بروید .
غالبا بها توسترهای رومیزی بها بالاتری به نسبت توسترهای پاپ آپ دارا هستند , چون کاربردهای گسترده‌تری نیز دارا هستند نظیر پخت پیتزا , پخت کوکی و کاپ کیک و بعضا از مدل‌ها جوجه گردان نیز دارند .

نکات مهم در راهنمای خرید توستر

نام مارک و هزینه

بعضی از اشخاص دنبال یک برند شناخته شده از توستر می‌باشند که می بایست در لحاظ داشته باشند که همچین برندهایی علاوه بر کیفیت بالایی که دارا هستند , بها زیادی نیز دارا‌هستند . مارک هایی نظیر : گاستروبک آلمان , مورفی ریچاردز انگلیس , کیچن اید امریکا من جمله مواردی می باشند که میتوان به برندهای گران در خرید توستر اشاره نمود اما نباید از تراز کیفی زیاد بالای این برندهای غافل شد . توسترهای جایگاه میانگین و پایین در بازار در محدوده 200 تا 600 هزار تومان مو جود می باشند .

تعداد خانه

توسترهای مو جود در بازار در 2 دسته می‌باشند : دو خانه و چهار خانه که نسبت به نیاز خویش می توانید هر یک را گزینش کنید . بعضا از توسترهای نان دو خانه عریض برای جایگذاری نان دارا‌هستند که میتوان هم‌زمان 4 تکه نان تست را وارد دستگاه نمود . اما اکثر اوقات دو خانه ها کم پهنا میباشند .

ابعاد توستر

گذشته از خرید توستر به فضای قرار گیری آن دقت کنید . غالبا توسترهای 4 خانه دارنده بعدها بزرگتری می باشند .

کنترل حرارت

بر روی توسترهای نان یک پنل کنترلی برای تعیین حرارت موردنیاز شما جهت مقدار برشتگی نان است که دربرگیرنده مرحله نرم ترین تا برشته ترین موقعیت نان است .

 امکان یخ زدایی

یک کدام از خصوصیت های بارزی که در یک دستگاه توستر عالی یافت میشود , به کار گیری از قابلیت و امکان یخ زدایی نان می باشد . نانی که تازه از یخچال فریزر بیرون آورده شده نیاز به یخ زدایی دارااست . صرفا با فشار دادن یک سوییچ می توانید نانی گرم و تازه گوارا ی وجود نمایید .

سوییچ توقف عملیات

در‌صورتی‌که در زمان استعمال از توستر , نظرتان برای تغییر و تحول کارایی دستگاه عوض شد , کافیست کلید کنسل عملیات را بزنید تا دستگاه متوقف شود .

سینی گردآوری نان

برای تمیز کاری محیط در پایین توسترهای نان سینی گردآوری نان درنظرگرفته شده شده‌است که خرده های نان درون توستر را در یک سینی قابل جدا شدن و شستشو میریزد .

سوییچ گرم کننده دوباره

گرم نگهدارنده دوباره این قابلیت و امکان را به شما می‌دهد که نانی را که از پیشین در باطن توستر نهاده بودید را برای بار دیگر گرم نمائید .

مزایا و معایب دستگاه های  خرید توستر نان

همگی ی وسایل های مورد به کارگیری در آشپزخانه امکان دارد مزایا و معایب متفاوتی داشته باشند غالبا بخش اعظم وسایل برقی که استعمال میشود معایب آن به کارگیری عمده از برق است . مزایا توستر نان این است که بدلیل این‌که منشا حرارت آن برق است و حرارت به کمک المنت ها ایجاد میشود می توانید هر مکان که خواستید درب توستر را گشوده کرده و نان را باز نگری فرمائید کاری که در مایکروفر ها امکان پذیر نمیباشد . قابلیت و امکان پیکربندی نوع پخت راحت و متغیر . در آون‌توسترها عموما المنت‌های زیر , المنت‌های بالا , جوجه گردان و فن کانوکشن موجود است که‌این پیکربندی اقتدار عمل متعددی را برای پخت اشکال غذا به شما میدهد . کار کردن با توستر نان زیاد آسوده است و کلیه ی کسانی که شناخت متعددی با توستر نداشته باشند هم می‌توانند از آنان استفاده نمایند . معایب توستر نان این است که بدلیل به کارگیری از المنت برای حرارت در توستر منجر میشود بدنه ی آن گرم باشد که احتمال دارد برای کودک ها خطر داشته باشد . مصرف برق فراوان و زمان گرم شدن بسیار این دستگاه از معایب آن است . در‌این پست از وبسایت آیتم ایکس شایسته ترین و جدیدترین مدلهای توستر نان را قرار داده ایم می توانید با اعتنا به نیاز و ذوق ی خویش گزینش و خرید نمایید .

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

میز تحریر کم جا در 27 مدل زیبا و شیک [ ارزان قیمت ] مناسب اتاق خواب

    میز تحریر جزو اون دسته از وسایلیه که دیگه بخشی از خونه های امروزی شده . اهمیت این […]

قیمت خرید 55 مدل میز مدیریت [ میز اداری مدرن ] شیک و مدرن سال ۹۹

میز مدیریت جزو اون دسته از کالا های خاصه که می تونه تاثیر زیادی توی نتیجه نهایی کار شما بذاره […]

راهنمای خرید و معرفی 30 مدل مانتو شیک و جذاب با کیفیت |جدید و ارازن قیمت

مانتو از جمله پوشش اضطراری برای بانوان اهل ایران است که امروزه در اشکال و اقسام گونه ها و طرح ها بوسیله ایجاد کنندگان مطرح داخلی و فرنگی ایجاد و آن‌گاه به بازار عرضه می شود . خرید مانتو به […]

راهنمای خرید و قیمت 19 مدل گن لاغری زنانه جدید و با کیفیت | 2020

وجود چربی‌های مازاد در نواحی متعدد بدن مخصوصا نواحی شکم و پهلوها , سبب ساز کلافگی و عدم خود‌با‌وری و چه بسا گهگاه نیز آزار دهنده می شود . بانوان اهل ایران مدام دوست دارند در جمع‌های متفاوت , استایل و قیافه‌ای شیک , رسمی و گوناگون داشته باشند و […]

40 مدل چمدان کودک با کیفیت بالا و قیمت عالی + خرید

کلمه چمدان در واقع واژه ای روسی است که متساوی پارسی آن جامه دان است . چمدان کیف بزرگ دسته داری است  که جامه و بقیه وسایل موردنیاز فرد در آن قرار میگیرد . از این وسیله , نیز برای نقل وانتقال و نیز برای محافظت وسایل فردی استعمال می شود . غالبا فرآورده چمدان ها از […]

قیمت و خرید ۲5 مدل ساندویچ ساز و اسنک ساز برتر | ارزان و حرفه ای

ساندویچ ساز ابزار و وسیله‌ای کوچک خانگی است که با اعتنا به زندگی‌های مدرن , فراوان کاربردی و پر مصرف است , این وسیله به […]

قیمت و خرید 42 مدل کتری برقی [ اصل و ارازن ] در بازار تهران و خرید اینترنتی

قیمت و خرید 42 مدل کتری برقی [ اصل و ارازن ] در بازار تهران و خرید اینترنتی 19 مهر […]

31 مدل کاسه روشویی سنگی و مرمری [شیک و مدرن] ارزان قیمت 2020

لیست محصولات منتخب ست کابینت و روشویی مدل میلانو کد 137 به همراه آینه خیلی خوشگل و شیکه پیشنهاد می […]

جدیدترین کالاها
 • توستر هاردستون مدل TOP7610

  توستر هاردستون مدل TOP7610

  نمایش ویژگیها
 • توستر بوش مدل TAT6A111

  توستر بوش مدل TAT6A111

  نمایش ویژگیها
 • توستر ساوان مدل N-To 396

  توستر ساوان مدل N-To 396

  نمایش ویژگیها
 • اسپرسوساز نوا مدل NOVA 140

  اسپرسوساز نوا مدل NOVA 140

  نمایش ویژگیها
 • جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

  جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

  نمایش ویژگیها
 • اسپرسوساز نوا مدل 149 NOVA

  اسپرسوساز نوا مدل 149 NOVA

  نمایش ویژگیها
 • جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

  جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

  نمایش ویژگیها
 • جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE5N

  جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE5N

  نمایش ویژگیها
 • اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M

  اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M

 • چای ساز بوش مدل TTA2201

  چای ساز بوش مدل TTA2201

  نمایش ویژگیها
 • چای ساز بوش مدل TTA2010

  چای ساز بوش مدل TTA2010

  نمایش ویژگیها
 • چای ساز فلر مدل TS 070

  چای ساز فلر مدل TS 070

  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه