راهنمای خرید و قیمت 25 مدل دستگاه تصفیه کننده آب خانگی با کیفیت

 • 26 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • آیتم ایکس

آب ازجمله نیازهای اساسی بدن انسان است، که لازم است عاری از هرگونه آلودگی باشد. شما می‌توانید برای اطمینان از سلامت آب آشامیدنی یک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کنید. دقت کنید دستگاه تصفیه آب خانگی نه تنها می‌تواند املاح و موادشیمیایی موجود در آب را از بین ببرد بلکه طعم خوبی را نیز به آن می‌بخشد.

با مراجعه به بازار متوجه می‌شوید، برندهای بسیارزیادی درزمینه عرضه و تولید این محصول فعالیت دارند. دقت کنید اگر می‌خواهید برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام کنید، لازم است نکات بسیارزیادی را دراین زمینه رعایت کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را دراین‌باره کسب کنید، درادامه باما همراه باشید.

 

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل RO GOLD 2019

 

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

بهتراست قبل از این که برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام کنید، ابتدا انواع این محصول را به خوبی بشناسید. تنها باتوجه به صحبت و گفتگوی نزدیکان و آشنایان فورا برای خرید اقدام نکنید. درادامه به بررسی انواع این محصول می‌پردازیم.

 

دستگاه تصفیه آب با فیلتر ممبران

از این نوع دستگاه به عنوان یکی از پیش پاافتاده‌ترین انواع دستگاه تصفیه آب یاد می‌شود. در گذشته‌های دور مردم به روش‌های تصفیه آب آگاهی زیادی نداشتند به همین دلیل نیز برای تصفیه آب از یک تکه پارچه در مجرای ورودی استفاده می‌کرده‌اند.  همین موضوع نیز بعدها سبب ظهور فیلترهای ممبران شد. این نوع فیلترها از سیم‌های بسیارریزی تشکیل شده‌اند که می‌تواند ذرات حل شده در آب را به خوبی جداسازی کند.

البته دقت داشته باشید اگر محل زندگی شما آب بسیارآلوده‌ای دارد، استفاده از این روش به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. فیلترممبران بیشتر مناسب مکان‌هایی است که می‌دانیم آب سالم است و اما در مسیر رسیدن از رودخانه ذرات معلقی درون آن حل شده‌اند.

دستگاه تصفیه آب مبتنی بر جاذبه

از عمومی ترین دستگاه‌های موجود در بازارهستند که تشکیل شده از یک رسوبگیر و فیلتر کربن است.دقت کنید این دستگاه دارای مخزنی است که می‌توانید آب تصفیه شده را داخل آن ذخیره‌سازی کنید. این دستگاه دارای دومخزن جداگانه است که دریکی آب ورودی ودر دیگری آب تصفیه شده ذخیره می‌شود.

اگر سطح TDS آب منطقه شما پایین است، می‌توانید از این محصول برای منزل خود استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب RO+UV+UF

از این روش می‌توان به عنوان بهترین روش تصفیه آب یاد کرد.شما می‌توانید با کمک این دستگاه تا 90 درصد آلودگی و سموم آب را از بین ببرید. با کمک این دستگاه امکان ازبین بردن فلزات سنگین مانند آرسنیک نیز وجود خواهدداشت.

دستگاه تصفیه آب الکترواستاتیکی

از این نوع فیلتر نیز می‌توان برای تصفیه آب خانگی استفاده کرد، البته باید بدانید که تنها زمانی می‌توانید از این نوع دستگاه استفاده کنید که TDS آب کمتر از 500 باشد.

این دستگاه در مقابل دستگاه‌های قبلی آب کمتری را هدر می‌دهد، و همین موضوع باعث شده است تا طرفداران خاص خود را داشته باشد.

دراین بخش تمامی فیلترهای مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی مورد بررسی قرارگرفت. شما می‌توانید با بررسی هریک از آن‌ها یک انتخاب درست داشته باشید.

 

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-S151

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی لازم است نکات بسیارزیادی را مدنظرقراربگیرید. درادامه برخی از این نکات را موردبررسی قرارمی‌دهیم، باما همراه باشید.

انتخاب نوع دستگاه تصفیه

درابتدای این مقاله انواع دستگاه تصفیه را بررسی کردیم، شما می‌توانید بنا به نیازخود هریک از این موارد را انتخاب کنید. فقط کافیست تمامی ویژگی‌های این نوع دستگاه را به خوبی بررسی کنید و یک انتخاب درست داشته باشید.

تعداد فیلترها

دقت داشته باشید برخی از برندها برای این که میزان کیفیت آب را بالاتر ببرند، فیلترهای بیشتری را به این دستگاه اضافه می‌کنند.البته در این میان برندهایی نیز وجوددارند، که تنها به دلیل بالابردن قیمت دستگاه فیلترهای بی خاصیت به دستگاه اضافه می‌کنند.

هنگام خرید دستگاه تصفیه فیلترهای آن را ازنظربگذرانید. دستگاه‌های تصفیه معمول موجود در بازار حدود 5 یا6 فیلتر دارند. پس اگر به دستگاهی بیش از این تعداد فیلتر داشته باشد، باید در خرید آن دقت کنید.

برند دستگاه

از مهم ترین نکاتی که لازم است هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مدنظرداشته باشید، برند دستگاه است. برندهای بسیارزیادی درزمینه تولید و عرضه این دستگاه فعالیت دارند. برای این که از اعتبار برند مطمئن شوید، می‌توانید نام برند را به لاتین در اینترنت سرچ کنید. درصورت وجود سایت معتبر می‌توانید از اعتبار برند اطمینان حاصل کنید.

 

به دنبال دستگاه‌های ارزان قیمت نباشید

بهتراست بودجه مناسبی را برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی درنظربگیرید. دستگاه تصفیه رابطه مستقیمی با سلامت شما دارد، به همین دلیل باید برای خرید آن هزینه‌های لازم را درنظربگیرید. بهترین راه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی این است که ابتدا یک دستگاه مرغوب انتخاب کنید و سپس مناسب ترین قیمت آن را بیابید.

تصفیه آب خانگی آکوآاسپرینگ مدل RO-S151

 

جنس فیلتر

بهترین فیلتر برای دستگاه تصفیه، فیلترهایی با منبع گیاهی هستند. هنگام خرید فیلتر برای دستگاه دقت داشته باشید زیرا تنوع بسیارزیادی دراین زمینه وجود دارد که ممکن است شما را سردرگم کند.

نوع اتصالات

اتصالات موجود در دستگاه تصفیه به دونوع مهره‌ای و فیتینگ تقسیم می‌شوند. استفاده از اتصالات مهره ای چندان رایج نیست، زیرا زمان بسیارزیادی برای بازوبسته شدن آن‌ها صرف می‌شود، البته این نوع اتصالات اطمینان بیشتری دارند.

درمقابل اتصالات فیتینگ به سرعت بازو بسته می‌شوند و به همین دلیل نیز بیشتر از آن‌ها در دستگاه تصفیه استفاده می‌شود.

شیربرقی و یا چهارراهی

بعداز خاموش شدن دستگاه تصفیه آب خانگی برای قطع جریان آب از شیرهای برقی  و یا چهارراهی استفاده می‌شود. شیرهای چهارراهی دقت بسیارکمی دارد و آب بسیارزیادی را هدر می‌دهد. پس بهتراست هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دقت کنید نمونه‌های شیربرقی آن را خریداری کنید.

مرغوبیت پلاستیک

به مرغوبیت پلاستیک به کاررفته در دستگاه تصفیه نیز دقت کنید. استفاده از پلاستیک‌های نامرغوب در این دستگاه عمرمفید آن را تاحدزیادی کاهش می‌دهد.

هوزینگ

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سعی کنید دستگاه‌هایی را انتخاب کنید که هوزینگ‌های ضخیم تری داشته باشند. هوزینگ‌های ضخیم تر می‌تواند قدرت آببندی دستگاه را بالاتر ببرد.

مخزن دستگاه

ازمهم ترین نکاتی که هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید توجه کنید، جنس مخزن دستگاه است.بهترین مخزن برای دستگاه مخزن‌های فلزی و سه لایه هستند که طول عمر بیشتری نسبت به نمونه‌های دیگر دارند.

 

دراین مطلب تمامی نکاتی که هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به آن نیاز دارید، موردبررسی قرارگرفته است. شما می‌توانید با مطالعه این ادامه مقاله لیست پرفروش تربن دستگاه های تصفیه آب خانگی که بیشترین خرید و بیشترین تعداد نظرات مثبت را داشته اند،  مشاهده  و مطالعه کنید درنهایت اقدام به خرید دستگاه نمایید …

لیست محصولات منتخب

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوآ کلر مدل RO-C160

بیش از ۳۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۱۴۷,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب آکوآکلیر مدل NEWDESIGN 2020 - AFQ9

به نظر بسته خرید کاملا بصرفه و خوبی بود

نقاط قوت

 • بسته بندی کالا
 • سرعت تحویل
 • خدمات پس از فروش
 • نصاب ماهر
 • رسیدن سختی آب به عدد ٢٠
 • قیمت عالی در شگفت انگیز
۴,۴۸۸,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی مدل UltraPro X800 به همراه فیلتر دوش حمام

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۲۳۹,۰۰۰ تومان

تصفیه آب خانگی آکوآاسپرینگ مدل RO-S151

بیش از ۶۰۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
توی تخفیف ویژه چندماه پیش خریدیم و ازش راضی هستیم
آب مزه ی بدی نمیده و پس از چندماه استفاده ی مداوم اصلا کتری جرم نگرفته
در صورت قطعی آب تا هنگام خالی شدن مخزن، آب در دسترس هست و همچنین صدای کمی هم داره
۲,۱۹۹,۰۰۰ تومان

دستگاه دو گانه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ مدل UF-SF4000 به همراه فیلتر دستگاه تصفیه کننده آب بسته 4 عددی

بیش از ۱۰۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوآ کلر مدل RO-C172

بیش از ۱۰۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴,۳۳۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی مدل RO-A930 به همراه فیلتر بسته 4 عددی

بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی مدل MaxTec X700 به همراه فیلتر بسته 4 عددی

بیش از ۹۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل MaxTec X700

بیش از ۱۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۰۸۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-S151 به همراه فیلتر بسته 4 عددی

بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ مدل AQ-SF1800

دستگاه مفید وکاربردیه وبا تعداد فیلتری که داره آب رو کامل تصفیه میکنه وعاری از هرگونه آلودگی ومیکروب در اختیارتون میذاره وسختی آب خونه470 بود بلافاصله بعد از نصب سختی آب به 57رسید،این تست رو نصاب انجام داد.ی ویژگی دیگه که داره اینه که منبع آب در صورت قطع برق وآب باز هم آب تصفیه شده ذخیره داره ومیتونین استفاده کنین.

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • بدون لرزش وصدا کارمیکنه
 • شیرخروجی خوب
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی مدل UltraJet X600

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

بعضی هو نوشتن برید گرونتر بخرید..دوستان همه دستگاههای تصفیه آب کیفیت مشابه دارن،مهم فیلترهاییه که نصب میکنید…و علت ارزونی این سیستم بخاطر بد بودنش نیست،بخاطر نداشتن منبع ذخیره و پمپ برداشت اب از مخزنه…این مخزن برای مناطقی هست که آبی با فشار کم دارن و فیلترها هم فشار رو کاهش میدن و باعث میشه خیلی طول بکشه مثلا پارچ رو پر کنید به همین خاطر از پمپ و مخزن استفاده میکنن د دیگه اینکه اگه فشار منطقه اتون خوبه لازم نیست بیشتر هزینه کنید…نوع فیلترها مشابه همون گرونهاست

۷۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ مدل AQ-SF2500

بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی مدل REVERSE OSMOSIS AT7770

دستگاه ازاصالت برخورداره وکیفیت وخدمات عالی داره به صورت فوری وخیلی خوب کارهای نصب انجام شد وقبل وبعداز نصب هم تست سختی آب رو انجام دادن.

نقاط قوت

 • دستگاه با کیفیت اصلی
 • برند قوی واصلی
 • قیمت مناسب
 • طعم ومزه عالی آب تصفیه شده
۵,۰۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل RO GOLD 2019

بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
دستگاه تصفیه c.c.k از نظر ساختار و قطعات کیفیت خوبی داره وموتور تایوانی روش سوار شده
فقط قیمت واقیش همونی هست که تو تخفیف درج میشه
فیلترهای سه گانه اصل نیستن ولی سه فیلتر بالایی کیفیت خوبی دارن
کیفیت مخزن ابش خیلی خوب هست
نصبش راحت است وخیلی کم صدا
پشیبانی و گارنتی معتبر دارد
به دوستان پیشنهاد میکنم خریدکنن
۲,۲۹۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۵۱۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی مدل UltraPro X800 به همراه فیلتر دستگاه تصفیه کننده آب بسته 3 عددی

بیش از ۸۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۲۰۹,۰۰۰ تومان

تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart PureLine S1000

خیلی خوبه
سختی آب ما ۲۶۰ بود که بعد از نصب به ۳۲ رسید
ولی اصلا آب خوش خوراک نیست، خیلی بیمزه شده ،توضیحش سخته ولی هرکسی میخوره میگه آب بی مزه و زیادی شیرین شده
خدمات پس از فروش اومد نصب کرد و فقط هزینه ایاب و ذهاب گرفت

نقاط قوت

 • نظارت 24 ساعته بر کیفیت آب
 • 2 برابر راندمان تصفیه بالاتر
 • 6 مرحله تصفیه کامل + 4 مرحله فرآوری
 • فرآوری آب با فیلترهای سوپر مینرال، قلیایی ساز، اکسیژن ساز و نانو سیلور
 • مخزن آنتی باکتریال
 • مجهز به فیلترهای خطی شارژی جدید
 • خدمات پس از فروش فعال در سراسر ایران
۲,۳۷۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب آکوآکلیر مدل NEWDESIGN 2020 - AFQ9 به همراه فیلتر مجموعه 3 عددی

بیش از ۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۶۷۷,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین مدل RO-LINE800

بیش از ۱۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی مدل UltraPro X800 به همراه فیلتر بسته 4 عددی

دستگاهی عالی برای مناطقی با کیفیت بد اب

حدود یه ماهه که خریدم خیلی عالیه
کیفیت اب عالیه
برای نصبش با اینکه اطراف تهران بود سریع هماهنگ کردن و برخورد نمایندگی بسیار عالی بود
تو شگفت انگیز با قیمت خیلی پایین خریدم

نقاط قوت

 • صدای کم
 • لرزش پایین
 • نصب راحت
 • قیمت مناسب
 • فیلتر اضافی
۲,۲۱۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اولانسی مدل RO-A930

بیش از ۱۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۲۸۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی MaxSpring X710

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲,۱۷۹,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اَپِک واتر مدل AP 900

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

بعد از رسیدن محصول با شماره های شرکت تماس گرفتم و برای نصب تکنسین فرستادن که بسیار خوش برخورد و کاربلد بودن دستگاه با کیفیتی هست و روی پمپش تایوان حک شده خرید این محصول پیشنهاد میکنم

نقاط قوت

 • کیفیت خوب
 • پشتیبانی عالی
 • ساخت تایوان
 • طعم سبک و شیرین آب
۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان

دستگاه دو گانه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ مدل UF-SF3800

بیش از ۱۰۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴,۴۳۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه