0

۴۱ مدل عکس ظروف پذیرایی جدید همراه ظرف های کیک خوری و میوه خوری [۲۰۲۰]

ظروف پذیرایی
بازدید 15143

ظروف پذیرایی جزو آن دسته از محصولاتی است که خانم های خانه دار روی آن حساسیت بسیار زیادی دارند. زیبایی ، جذابیت ، بهینه بودن و البته هماهنگی جزو آن دسته از انتظاراتی است که هر خانم خانه داری از ظروف پذیرایی خود دارد . به باور بسیاری از خانم های خانه دار زیبایی ظروف پذیرایی در واقع باعث بهتر شدن و آبرومندانه تر شدن پذیرایی از مهمان ها می شود و به همین جهت است که هموراه بر روی این موضوع تاکید دارند تا بتوانند ظروفی را انتخاب نمایند که ویژگی های یاد شده را داشته باشد .

از آنجایی که ویژگی های یاد شده بسیار وسیع و گسترده می باشد ، لذا بیشتر افراد به هنگام خرید ظروف پذیرایی جدید دچار سردرگمی می شوند . این مطلب دقیقاً همان چیزی است که مانع از یک انتخاب هوشمندانه و منطقی می شود . در ادامه این مطلب ما سعی کرده ایم تا راهکار ها و شیوه های واضحی را به شما ارائه دهیم که کمک می کند تا یک انتخاب عالی و مناسب داشته باشید.

چگونگی انتخاب ظروف پذیرایی جدید و شیک

بیشتر افراد در هنگام خرید ظروف پذیرایی تنها به جلوه های ظاهری و بصری اکتفا می کنند و  جنبه های دیگر را لحاظ نمی کنند . این موضوع باعث می شود تا آن ها نتوانند نمونه ای را انتخاب نمایند که بیشترین سازگاری را با نحوه پذیرایی آن ها داشته باشد .

اولین فاکتوری که شما می بایست در انتخاب ظروف پذیرایی در نظر بگیرید نه ظاهر آن بلکه مشخصات فنی  ظروف می باشد .

 

اگر شما قصد خرید ظرف میوه خوری یا کیک خوری را دارید می بایست گزینه ای را انتخاب نمایید که ساختاری مطابق با اکثریت میوه ها و یا کیک ها را داشته باشد . گنجایش داخلی آن و ساختار لبه ها و از همه مهم تر ساختار پایه بسیار حائز اهمیت است . این موارد کمک می کند تا ظروف عملکرد بسیار بهتری در حین انجام وظایف داشته باشند . در این رابطه در نظر داشته باشید که هیچ گاه کاربرد را فدای زیبایی و تجملات نکنید چرا که در دراز مدت می تواند باعث پشیمانی از انتخاب شود .

[irp]

موضوع دیگری که باید در حین خرید ظروف پذیرایی جدید به آن دقت داشته باشید جنس و متریال این ظروف است . دامنه متریال های این محصول همانند طرح های آن هم بسیار گسترده است . از شیشه و کریستال گرفته تا مس و استیل ، همگی برای ساخت این دست از ظروف استفاده می شود . اما در این بین عموماً ظروف فلزی دوام بیشتری دارند اما ظروف شیشه ای از زیبایی و ظرافت بیشتری بر خوردار هستند . در نهایت انتخاب بر عهده ی شما می باشد که آیا ظرافت را بیشتر می پسندید یا دوام و طول عمر .

 

 

آخرین عامل مهم در این ظروف طراحی و شکل آن  می باشد . عاملی که بیشتر افراد آن را در اولویت خود قرار می دهند . در واقع طراحی یک ظرف از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار می باشد . این طراحی همان چیزی است که می تواند نگاه دیگران را به سمت خود جلب کند و به همین سبب بسیاری از خانم های خانه دار بر روی این فاکتور تاکید بسیاری دارند . انتخاب یک طرح مناسب امری کاملاً انتخابی و سلیقه ای است اما در حین انتخاب و بررسی این فاکتور باید هماهنگی آن با ظرف های دیگر تان را مد نظر قرار دهید چرا که عدم انطباق و تقارن در بین ظروف پذیرایی می تواند از زیبایی آن ها بکاهد .

[irp]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[irp]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[irp]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[irp]

 

بهترین ظروف پذیرایی موجود در بازار

در لیست زیر شما می توانید تعدادی از محبوب ترین و البته زیبا ترین ظروف پذیرایی را در بازار ایران مشاهده و شما می توانید به وسیله فاکتور های یاد شده آن ها را فیلتر نمایید و بر اساس سلیقه و بودجه خود بهترین را انتخاب کنید .

 

 

لیست و قیمت ظروف پذیرایی جدید همراه ظرف های کیک خوری و میوه خوری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید